Koncert 14 lipca 2012 z BOB ONE’em i Tumbao Riddim Band na Sławskiej Nocy Reggae.

Standardowy już, poranny wyjazd z Wrocławia na próbę w okolicach godziny 11:00 nad jeziorem, na terenie festiwalu w Sławie.

Zestawy głośnikowe jeszcze na dole, okazało się że z powodu bardzo dużego wiatru, istnieje niebezpieczeństwo przewrócenia się statywu-windy na którym wiszą głośniki. Z drugiej strony stosowanie takiego rodzaju statywów na plener jest bardzo odw.ażne.

Na froncie analogowa konsola Allan&Heath:

Szybki save ustawień bramek i kompresorów w postaci zdjęcia:

No i Próba w trakcie:

I zbliżenie na zestawy głośnikowe, basy łudząco przypominają JBL’a, ale okazuje się jednak że to nie JBL ale seria słynnego sklepu Thommann, mimo wszystko wolę zagrać na takich „firmowych” zestawach niż na podrabianych zestawach gdzie właściciele firmy deklarują, że mają Nexo czy Polaudio, a po przyjeździe na koncert okazuję się że nie jest to prawda:

tTheBox PRO :) :

Zestawy średnio i wysokotonowe do kompletu:

Jak wspominałem wcześniej używanie takiego statywu z windą FANTEK na plenery to bardzo odważne posunięcie, szczególnie że przeznaczone są one do zastosowań w pomieszczeniach zamkniętych:

A tu już relaks po próbie w naszym hotelu o podwyższonym standardzie:

Ponieważ ośrodek, w którym nocowaliśmy, znajdował się nad samym jeziorem nie sposób było nie wykorzystać chwili i zrelaksować się na wodzie w kajakach:

I pierwsze wodowanie:

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, zakładamy kapoki i sprawdzamy wiosła :):

Wszyscy gotowi:

Płyniemy

A wieczorem z powrotem do pracy:

I jeszcze jedno zdjęcie z koncertu