JAMAL 28 lipca 2012 koncert na Reggae Festiwalu w Wodzisławiu Śląskim. Z powodu braku możliwości zagrania wcześniejszej próby, wyjazd z Wrocławia w rozsądnych godzinach popołudniowych.

Dojazd na miejsce i pojawia się problem z dojazdem pod scenę. Niestety organizatorzy nie zapewnili osobnego dojazdu pod scenę i trzeba było przejeżdżać przez tłum ludzi bawiących się pod sceną podczas koncertu zespołu TABU.

Jak widać trochę ludzi na festiwal przybyło więc i problem wcale nie mały. Po długich bojach z przejazdem za scenę w końcu się udało, wchodzimy na scenę sprawdzamy co się dzieje i okazuje się, że aby dostać się na FOH teraz ja muszę się przedostać przez cały tłum ludzi bawiących się pod sceną. Nie będzie łatwo, szczególnie że do zabrania mam ze sobą dwa spore case’y, a tunelu z płotków na FOH, jak widać nie ma. Po około 20 minutach dotarłem do celu:

Z przodu konsola YAMAHA M7CL, paki EAW. Trochę ich mało wisi, ale gra bardzo przyjemnie:

To jak już się zainstalowaliśmy czas zacząć szybką próbę:

A następnie zaczynamy koncert:

Niestety system chyba nie do końca dobrze wystrojony, konsola już więcej nie da, a na procesorze głośnikowym wchodzący sygnał dużo poniżej 0 dB nie mówiąc już o wyjściu z procesora:

Nic, to trzeba grać i nie narzekać, nie było możliwości porannej próby to teraz już trochę za późno, stąd nauczka, zawsze jeśli jest taka możliwość przyjeżdżamy na wcześniejsze próby przed rozpoczęciem imprezy aby sprawdzić czy wszystko jest OK., nawet jeśli oznacza to wyjazd o 1:00 w nocy aby dotrzeć na próbę na 9:00 rano kiedy zaczynamy koncert o 23:00:

I jeszcze jedno zdjęcie z koncertu:

Po koncercie zawijka i powrót do Wrocławia.