Powoli wracamy z pisaniem :). Postaram się przy okazji nowych koncertów wrzucać jakieś stare zdjęcia i opisy tak aby uzupełnić lukę od roku 2007 do 2012 :).

11 maja 2012 w piątek z samego rana, tj. 10:00 pojawiliśmy się na próbie imprezy studenckiej APSurdalia w Warszawie. Jest to wyczyn ponieważ jechaliśmy z Wrocławia, a wiadomo jak wygląda "gierkówka" na 4 tygodnie przed EURO2012. Nie da się jechać. Dlatego wyruszyliśmy z Wrocławia około 2 w nocy i jakoś się udało. Po próbie szybka zawijka do TVP na Woronicza na próbę oraz wykon na żywo w programie Poziom 2.0 Krzysztofa Zalewskiego.

Cały zestaw zespołu w studio, od lewej Fender Borsa, bębny Bolka oraz basik i klawisz Gienii:

Zumik na bębny, bas oraz gitarę akustyczną Krzyśka:

Czas się trochę ogarnąć w garderobie, Borsik i Boluś, zmęczenie widać gołym okiem :):

Niestety nie ma zdjęć z samego koncertu ponieważ siedziałem w wozie transmisyjnym (co ciekawe nowy budynek TVP, a nie ma w nim pomieszczenia do realizacji dźwięku i wizji, musi przyjeżdżać wóz transmisyjny, nie mówiąc o braku tras kablowych ze studia do wozów), koncert można zobaczyć na youtube'ie wpisując Krzysztof Zalewski utwory "Gatunek" oraz "Folyn". Po koncercie szybki obiadek w hotelu i na APSurdalia, przed nami MALEO REGGAE ROCKERS:

Piękny dźwięk i brzmienie zespołu MALEO zawdzięczamy Tomkowi:

Czas na Jamal'a i Ja w pracy:

Oto przepiękny Widok na scenę:

Zumik na zespół:

To by było na tyle, po 25 godzinach na nogach czas na zasłużony odpoczynek i sen.