PAteam Krzysztof Białobrzewski to firma specjalizująca się w handlu wysyłkowym. Poszukujemy na pełny etat osoby do profesjonalnego konfekcjonowania przewodów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za precyzyjne lutowanie złączy i przewodów audio: XLR, TRS, DB25 itp. oraz fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich kabli.

Wymagania absolutnie niezbędne:

  • umiejętność precyzyjnego lutowania: złącza i przewody audio: XLR, TRS, DB25 itp.,
  • organizacja miejsca pracy,
  • zdolność do przenoszenia ciężkich paczek.

Mile widziane:

  • komunikatywny język angielski (w mowie i piśmie),
  • znajomość sklepów PrestaShop,
  • znajomość programu Subiekt GT,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • podstawy HTML,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • wypłatę zawsze w uzgodnionym terminie,
  • uczciwe warunki współpracy,
  • pełen etat,
  • dobrą atmosferę.

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku do podstawowych zadań będzie należało:

  • lutowanie przewodów (więcej o kablach na stronie mogami.pl),
  • tworzenie produktów (w języku polskim i angielskim) w sklepie, w którym są sprzedawane kable (nasze sklepy są na platformie PrestaShop np. pacables.pl lub pastore.pl),
  • sporadyczna pomoc w instalacjach (tego typu co okablowanie w studiach nagrań: GPD, Take 1 Studio, ASone, Fonoplastykon – praca może się wiązać z wyjazdami),
  • ekspercka pomoc przy sprzedaży kabli (dlatego umiejętności interpersonalne oraz korzystanie z Subiekta mogą się przydać).

Firma cały czas się rozwija i jeżeli tylko ktoś będzie zainteresowany długotrwałą współpracą z nami, na pewno znajdzie sobie coś interesującego ponad opisane powyżej zadania.

Rekrutacja i selekcja kandydatów:

Ogłoszenie ważne jest do czasu, do kiedy jest wyświetlane na stronie. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, zadzwoń do nas (+48 717165385) i umów się na spotkanie. Nie potrzebujemy Twojego CV czy listu motywacyjnego. Nie jest dla nas ważne, ile masz lat, jakie masz wykształcenie itp.

Każdy kandydat będzie proszony o zrobienie poniżej opisanych zadań rekrutacyjnych i porozmawiamy o ewentualnych warunkach współpracy.

Zadania rekrutacyjne:

  1. Lutowanie – kiedy do nas przyjdziesz, dostaniesz do zlutowania przewód ze złączem audio: TRS, XLR i DB25.
  2. Dźwiganie – zapytamy Cię, czy nie masz przeciwwskazań do noszenia ciężkich przedmiotów. To może być potrzebne, ponieważ kiedy przychodzi transport taśm czy kabli, przydaje się każda para rąk.
  3. Opcjonalnie: HTML – poprosimy Cię o wykonanie kilku podstawowych poleceń w HTML-u np. wyśrodkowanie czy pogrubienie tekstu albo wstawienie zdjęcia. Jeżeli nie potrafisz tego wykonać „z głowy”, możesz znaleźć wskazówki w internecie, ale fajnie, gdybyś umiał to zrobić.
  4. Opcjonalnie: język angielski – porozmawiamy na wybrany przez Ciebie temat po angielsku, nie musisz być wybitnie dobry, my nie jesteśmy. Super, jeśli umiesz sklecić zdanie i zrozumiesz, co się do Ciebie mówi.