Nasze sklepy powstały z pasji, jaką jest muzyka i realizacja dźwięku live. W swojej ofercie posiadamy najlepsze przewody audio firmy MOGAMI, profesjonalne produkty dedykowane dla branży rozrywkowej i pokrewnych, jak również produkty ochrony słuchu.

dbamosluch.pl

Znajdziesz tutaj m.in. profesjonalne zatyczki do uszu, polecane w szczególności muzykom, bywalcom różnych wydarzeń muzycznych, motocyklistom, osobom, które mają problemy ze snem, podróżującym czy uprawiającym sport.
Odwiedź sklep

pastore.pl

Szczególnie polecamy wysokiej jakości taśmy przeznaczone do zastosowań scenicznych, jak i użytku codziennego, pasy, rzepy oraz opaski zaciskowe, a także baterie i latarki.
Odwiedź sklep

pacables.pl

Profesjonalne przewody audio firmy MOGAMI, szpule, skrętki, wielopary analogowe, termokurcze oploty czy złącza. Wszystko, co niezbędne, do okablowania studio, scen muzycznych i teatralnych, jak również do użytku codziennego.
Odwiedź sklep

 

 

gafer.pl

Gafer.pl to przede wszystkim profesjonalne taśmy wysokiej jakości, rękawice robocze, gumki i opaski zaciskowe, a także inne akcesoria polecane przede wszystkim technikom branży rozrywkowej.
Odwiedź stronę