Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować w Polsce następujące marki oraz ich produkty: MOGAMI najwyższej jakości kable audio dostępne na rynku, produkowane całkowicie w Japonii. gafer.pl nasza własna marka dostarczająca produkty branży scenicznej i technicznej wysokiej jakości w rozsądnej cenie. LeMark wiodący producent i dystrybutor taśm gaffa oraz innych produktów związanych z branżą rozrywkową z Wielkiej Brytanii. 

Mogami

Mogami product

Przewody MOGAMI nazywane są najlepszymi przewodami audio dostępnymi na rynku. Praktycznie każde duże studio nagrań okablowane jest przewodami MOGAMI. Oznacza to, że na większości światowych płyt przewód MOGAMI jest integralną częścią toru sygnału audio. Od Fleetwood Mac do Foo Fighters, od Prince'a do Pearl Jam i wielu, wielu innych. Dlaczego tak wiele studiów nagrań i artystów wybiera przewody MOGAMI. Odpowiedz jest prosta. Przewody MOGAMI charakteryzują się niespotykaną precyzją oraz jakością wykonania, ekstremalnie niskimi szumami oraz dużą elastycznością. Przewody MOGAMI polecane są przez największych i najlepszych producentów urządzeń studyjnych i High End.

gafer.pl

gafer product

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, stworzyliśmy markę gafer.pl. Nasze produkty dedykowane są dla branży scenicznej, rozrywkowej, filmowej, teatralnej, eventowej i pokrewnych. Cechuje je rozsądna cena, przy zachowaniu wyśrubowanych standardów jakości. Dlatego produkty gafer.pl to najlepszy stosunek ceny do jakości, jaki byliśmy w stanie uzyskać.

LeMark

LeMark product

Firma LeMark jest wiodącym producentem profesjonalnych taśm typu gaffer lub inaczej gaffa tape. Taśmy te dedykowane są do zastosowań scenicznych, produkcji filmowych i telewizyjnych oraz do użytku codziennego.

Dirty Rigger

Dirty Rigger product

Dirty Rigger jest producentem rękawic i akcesoriów dla riggerów. Produkty stworzone są z najlepszych materiałów, łączących w sobie trwałość i komfort, aby zadowolić najbardziej wymagających użytkowników.

 

ALPINE

Alpine product
ALPINE to producent unikalnych produktów ochrony słuchu. Zatyczki ALPINE wykonane są z bardzo miękkiego materiału, który, wykorzystując ciepło ciała, w ciągu kilku minut dostosowuje się do kształtu przewodu słuchowego. Produkty ALPINE polecane są w szczególności dla muzyków, bywalców różnych wydarzeń muzycznych, motocyklistów, osób, które mają problemy ze snem, podróżujących czy uprawiających sport.